Voor de ontwikkeling van een nieuw product zoeken we een enthousiaste ontwikkelaar die de front-end vorm wil geven. Je primaire taak is het meedenken over de User Interface en de implementatie daarvan. Er is gekozen voor een architectuur, waarbij de front-end in Angular gebouwd wordt en de back-end geschreven wordt in .NET Core (C#).
Je werkt in een team van 5 ontwikkelaars, waarbij de nadruk zal liggen op de bouw van de front-end applicatie. Cross Point maakt producten die bekend staan vanwege ontwerp en gebruiksgemak, dus gevoel voor UI design en user experience zijn een must. Je hebt veel vrijheid in de ontwikkeling en we maken gebruik van moderne technieken en tools.
Vereiste competenties:
De volgende competenties zijn een pré:
We bieden een boeiende baan binnen een professionele organisatie met een uitstekende sfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Eigen verantwoordelijkheid, diversiteit en vrijheid is een groot goed binnen Cross Point.
Een leuke opdracht binnen een professionele organisatie met een uitstekende sfeer en diversiteit.
Ben je geïnteresseerd in deze leuke afwisselende baan waarbij je je producten direct terugziet in de markt, stuur dan je curriculum vitae en een motivatiebrief naar pz@crosspoint.nl t.a.v. Bernadette van Loon-de Vries.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Cross Point Waanderweg 12 7812 HZ Emmen Telefoon (0591) 66 88 66 www.crosspoint.nl
Our cookies remember your settings and preferences. Click on 'Read more' for more information about our cookies and our privacy policy. Read more